تبلیغات
آقاترین...

آقاترین...
به انتظار ننشینیم... به انتظار بایستیم!
نگارنده
لوگو محبان اهلبیت

در عجبم از کسانی که "قدس"، این سکوی "معراج حبیب خدا" را از خودشان نمی‌دانند؛ دردِ امروز "فلسطین" را داخلی می‌دانند و ما را بی‌حسابِ بی‌حسابْ با "بیت‌المقدس"!
اما مگر قرار نیـست "امام عصر(عج)" در این مسجـد مقدس، پیشاپیـش پیامبـران الهی نماز بگزارد؛ مگر اینان منتظر حضرت نیستند؟ و مانده‌ام با این تناقض چه می‌کنند؟!!
آیا نباید برای پاک کردن این مصلای باشکوه جهان اسلام از لوث پلشتی‌ها، قدمی برداریم و فریادی بکشیم؟ حضرت رو‌ح‌اله(ره) روز قدس را برای همین قدم‌ها و فریادها "قدس" نامید!
روز قدس برای ماه رمضـان، مثل سعی "صفا و مروه" می‌ماند برای ماه ذی‌حجه؛ مثلِ رمی "جمرات"! و در عجبم که چطور کسانی، حاجیِ رمضان می‌شوند، بی‌"سعی" و بی"رمی"؟!

+ چراغ راه: روز قدس، یک روزِ به معناى حقیقى کلمه، بین‌المللىِ اسلامى است؛ روزى است که ملت ایران می‌تواند با کمک ملت‌هاى مشتاق دیگر ... یک حرف حقى را فریاد کند که براى پنهان کردن آن حرف حق و خاموش کردن آن فریاد، شصت سال است که دستگاه استکبار دارد سرمایه‌گذارى می‌کند.
روز قدس پشتوانه‌ امنیت کشور ما هم هست. این را همه‌ آحاد مردم عزیز ما بدانند؛ هر یک نفرى که روز قدس توى خیابان مى‌آید، به سهم خود دارد به امنیت کشور و امنیت ملت و حفظ دستاوردهاى انقلابش کمک می‌کند. روز قدس روز بزرگى است.
|رهبر معظم انقلاب|

 

از :سفره ی صبحانه
[ جمعه 11 مرداد 1392 ] [ 05:50 ب.ظ ] [ منتظر ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

سلام و درود بر تمام دلباخته ها...
بر تمام منتظرانش!
.........................................

به ذهن شب زده من ظهورکن مهتاب!
ز دشت تیره ظلمت عبورکن مهتاب!
دلم گرفته، نگارم، ببین که تاریکم
به خاطر دل عاشق، ظهورکن مهتاب...
اللهم عجل لولیک الفرج
امکانات وب

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

مهدویت امام زمان (عج)
آمار
بازدیدهای امروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
آخرین بروز رسانی :