تبلیغات
آقاترین...

آقاترین...
به انتظار ننشینیم... به انتظار بایستیم!
نگارنده
لوگو محبان اهلبیت

 

به خدا سخته که نظام مقدس جمهوری اسلامی باشه، مملکت شهدا و خانواده های شهدا باشه، کشور امام رضا و امام زمان علیهما السلام باشه، , ولی تو خیابان ها بخندن به ریش ما و راست راست جولان بدند با هرزگی و بی بند و باری و بی عفتی و بی حجابی، اونوقت هیچ “آدمی” هم پیدا نشه که حرفی بزنه و اعتراضی بکنه، هیچ مادری پیدا نشه که شکوه بکنه چرا می خواید پسرم رو بدبخت بکنید، هیچ همسری پیدا نشه که بگه چرا خانواده ی ما رو از هم می پاشونید، هیچ پدری نیاد بگه که چرا دختر دردونم رو منحرف کردید، هیچ جامعه شناسی صداش بلند نشه که آی دانشگاهیا به داد جامعه برسید، هیچ اقتصاددانی پیداش نشه که بگه اجازه بدید جوان ها سرشون به کار و تحصیلشون باشه، هیچ آخوندی پیدا نشه که امر به معروف و نهی از منکر بکنه، هیچ بچه هیئتی ای دلش نسوزه و هیچ مسئولی برنامه فرهنگی نداشته باشه و هیچ و هیچ و هیچ..

اونوقت تا یه جایی مطرح میشه مشکل بی حجابی و بی عفتی، باز یه عده سر به زیر برف کرده صدای نحس شون در میاد که “اینه مشکل مملکت؟” !! آره که اینه مشکل مملکت.. آره که خیلی از گناه ها و دزدی ها و بدبختی ها نشئت گرفته از همین بی بند و باریه، آره که خیلی از دانشجوها دلیل عقب موندگی درسی شون همین درگیری با جنس مخالفه، آره که خیلی از طلاق ها و فروپاشی خانواده ها به خاطر این بی حیایی هاست، آره که بی بند و باری در مسئله جنسی، سرایت می کنه به مسائل دیگه و همه ارزش ها قاطی بی بند و باری میشه، آره که سه قوه هستن که انسان رو کنترل می کنند و مهم ترینشون قوه ی شهویه ست، آره که از مهم ترین وصیت های شهدا به بانوان، حفظ حجاب و حفظ چادره، بله کسی که حکم قطعی قرآن کریم، مسئله حجاب رو محکم نمی گیره، آیا احکام دیگر قرآن من جمله احکام اقتصادی رو سفت خواهد گرفت؟ اشاره کردم به احکام اقتصادی تا زنده شود یاد سر به زیر برف کرده ها..

و اگر مسئله ای نبود مسئله ی جنسی، غرب به اصطلاح پیشرفته و خیلی خوب!، به روی هر آنچه که تولید می کرد از محصولات فرهنگی گرفته تا اقتصادی و کالایی و استراتژی های سیاسی، تمرکز نمی کرد به روی این مسئله مهم، اروتیک.

پانوشت: کاش بندگی شکم و زیر شکم نمی کردند.. ای کاش....

 

 

[جهت دریافت اندازه اصلی, اینجا بفشارید]

 

 
طبقه بندی: تهاجم فرهنگی،
[ چهارشنبه 2 مرداد 1392 ] [ 09:34 ب.ظ ] [ منتظر ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

سلام و درود بر تمام دلباخته ها...
بر تمام منتظرانش!
.........................................

به ذهن شب زده من ظهورکن مهتاب!
ز دشت تیره ظلمت عبورکن مهتاب!
دلم گرفته، نگارم، ببین که تاریکم
به خاطر دل عاشق، ظهورکن مهتاب...
اللهم عجل لولیک الفرج
امکانات وب

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

مهدویت امام زمان (عج)
آمار
بازدیدهای امروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
آخرین بروز رسانی :