تبلیغات
آقاترین...

آقاترین...
به انتظار ننشینیم... به انتظار بایستیم!
نگارنده
لوگو محبان اهلبیت

این سررسیدهای قلابی، تا بهار را مصادره نکرده اند، کاش دعای «ماه» بگیرد. مگر جناب فروردین دعا کند که اردیبهشتی شویم… و دوباره اردو بزنیم در بهشت، با سربند «یا زهرا». این روزها چقدر دلم هوای جمکران کرده. نماز کامل با دل شکسته! مهر کربلا! و دانه های تسبیح موعود! آقا جان! می آیی سه شنبه قرار بگذاریم؟! می آیی برای ظهور، قرار بگذاریم؟! می آیی بهار را ببینیم؟! می آیی قدم بگذاری در چشمان ما؟! می آیی حسین (ع) و عباس (ع)… بین الحرمین را یکجا ببینیم؟! آقا جان! کاش همین قدر که تا «بهار زمین» مانده، تا «بهار زمان» مانده باشد. فقط دو سه تا کوچه… کاش خون شهدا، کم کند فاصله ها را… کاش این سررسیدهای کال، برسند و ثمر دهند… کاش نفس تازه کند زمان… کاش تاریخ، خانه تکانی کند

¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤

سررسیدهای بدی داریم. انگار نه انگار، حسین غلام کبیری هم شهید است! «روز ملی فن آوری هسته ای»، فراموش کرده اند به مادر احمدی روشن سلام کنند! هیچ کجای سررسیدهایی که داریم، «روز دوکوهه» ندارد! و ننوشته اند؛ در کدام ساعت، کدام دقیقه، کدام ثانیه، سر همت از بدنش جدا شد! «به روایتی»، سررسیدهای بدی داریم… مگر به دل مان بیفتد که سالروز خیبر است! مگر دل مان یاد شهدای گمنام کند! آه… دلم هوای «برادران بدر» کرده. سررسیدها که نبودند؛ کاش دجله مهربان تر باشد با باکری ها. یعنی الان «قایق عاشورا» کجاست؟! من بهار را به «لاله های فتح المبین» می شناسم… به چشمان نافذ محمدرضا دستواره… به خنده های گرم خرازی… به ارتفاعات الله اکبر… به اطلسی های خانه پیرزنی در شیرودمحله، که امسال کنار علی اکبرش سال را در بلندای آسمان، نو می کند… خوش به حالت مادر شهید… من کتمان نمی کنم که دلم برای سر حاج همت تنگ شده. سر همت را عشق است! چه کار دارم به سررسید؟… شاید چشم همت رفته باشد؛ نگاهش اما هست… سرداری که پیشانی بسیجی ها را می بوسید، نشد رزمنده ها پیشانی اش را ببوسند… نشد!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤

یا صاحب الزمان! بهار در جناح شماست… بخشی از نگاه شماست… می آیی «فصل بهار» را «وصل بهار» کنی؟! می آیی از بهار، غم را جدا کنی؟! می آیی سه شنبه قرار بگذاریم؟! گفت: «مستی، نه از پیاله، نه از خم شروع شد، از جاده سه شنبه شب قم شروع شد» .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤

فعلا بهار به تو نیامده… به تو نرسیده… صبر کن سررسید

 

(برگرفته از ن و القلم)
طبقه بندی: حضرت مهدی (عجل الله فرجه)،
[ دوشنبه 24 تیر 1392 ] [ 01:48 ب.ظ ] [ منتظر ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

سلام و درود بر تمام دلباخته ها...
بر تمام منتظرانش!
.........................................

به ذهن شب زده من ظهورکن مهتاب!
ز دشت تیره ظلمت عبورکن مهتاب!
دلم گرفته، نگارم، ببین که تاریکم
به خاطر دل عاشق، ظهورکن مهتاب...
اللهم عجل لولیک الفرج
امکانات وب

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

مهدویت امام زمان (عج)
آمار
بازدیدهای امروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
آخرین بروز رسانی :